ÖVRIGT / Leksaker / Leksak 11084079
nr 1108 4079
Leksak
travhäst med sulky, plåt, längd: 15 cm
Kondition: kuskens huvud saknas, skador och slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 maj 2017
kl 19:10:30
100 kr